Serwis drukarek 3D

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie druku w technologii 3D. Dlatego nie tylko proponujemy ogromny wybór urządzeń cenionych na rynku marek, ale też ich serwis. Nasze wsparcie nie kończy się na doradztwie przy zakupie urządzenia - zapewniamy również naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

 

Serwis drukarek 3D 

Swoją ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Urządzenia można dostarczyć do nas osobiście (Herby, ul. Lubliniecka 66) lub wysłać kurierem. 

Stawiamy na elastyczne podejście do każdego zlecenia. Dlatego po przyjęciu urządzenia wykonujemy kosztorys naprawy i szacujemy czas jej trwania.

 

Zakres usług

Nasz serwis drukarek 3D oferuje naprawy różnych modeli urządzeń, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które znajdują się w naszej ofercie (Zortrax, Hbot, BCN3D). Co więcej, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu Zortrax świadczymy jako autoryzowany punkt serwisowy tej marki.

Zajmujemy się nie tylko usuwaniem wszelkiego rodzaju usterek, ale też konserwacją urządzeń. W asortymencie posiadamy również części zamiennie do wielu modeli drukarek 3D. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać wiele napraw – nie musimy zamawiać części od zewnętrznych dostawców i czekać na ich dostarczenie! Bogate zaplecze części i narzędzi pozwala na niemal natychmiastowe podjęcie prac.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Chętnie poinstruujemy w kwestii ewentualnych problemów z drukarkami 3D, dostarczymy części zamienne czy dokonamy naprawy drukarki 3D. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze przede wszystkim maksymalną satysfakcję klienta.

Mogą nam Państwo zaufać. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje i jest na bieżąco z nowinkami w branży. Swoją wiedzę wykorzystujemy w codziennej pracy, chętnie też się nią dzielimy podczas prowadzonych przez nas szkoleń.

Wersje językowe
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 721 757 755
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium