100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam487Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

PACZKOMAT GRATIS - dla zamówień od 50 PLN brutto!

KURIER GRATIS - dla zamówień od 300 PLN brutto! 

NASZE ATUTY
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

WYDRUKI 3D

Wydruki 3D

Nasza drukarnia 3D świadczy usługi druku 3D detali o różnym stopniu skomplikowania. Usługi druku 3D świadczymy we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego, ale i na terenie całej Polski. Oferujemy atrakcyjne ceny za wydruki 3D wykonywane w różnych technologiach (wydruki 3D w technologii FDM/FFF oraz wydruki 3D w technologii UV LCD oraz DLP) 

Druk 3D doskonale sprawdzi się zarówno przy tworzeniu prototypów, jak i przy w pełni funkcjonalnych elementów tj. części maszyn, figurki, detale makiet architektonicznych, części zamienne.

 

Park maszynowy. 

Dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającym na wykonywanie wydruków w opcji jednogłowicowej (detal drukowany jest z podporami z tego samego materiału co właściwy model, a następnie podpory są wyłamywane) lub w opcji dwugłowicowej (podpory detalu drukowane są z materiału podporowego rozpuszczalnego w wodzie, co podwala na łatwy i precyzyjny wydruk detali z elementami ruchomymi czy też o skompilowanej geometrii).

Posiadamy również drukarki żywiczne, które pozwalają na niezwykłą precyzję wydruku detali (do 25 mikrometrów).  

 

Rozmiary detali oraz materiały do druku. 

Posiadane przez nas drukarki 3D pozwalają na wydruk detali o maksymalnej wielkości 25x25x30 cmWydruk detali o większych gabarytach nie stanowi jednak problemu – można podzielić je na kilka części, a po wydruku skleić.

Posiadane przez nas drukarki żywiczne pozwalają na wydruk niezwykle precyzyjnych detali 3D w niewielkich rozmiarach. 

Wykonujemy wydruki z następujących rodzajów filamentów:

1/ ABS – najpopularniejszy materiał do druku, odporny na zarysowania, uderzenia oraz na temperaturę do 100°C. Dostępny w różnych wariantach wytrzymałościowych, pozwalający na uzyskanie parametrów fizycznych detali zbliżonych do detali uzyskiwanych w technologii wtrysku.

2/ PLA – w pełni biodegradowalny i ekonomiczny materiał, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Pozwala na wydruk elementów finalnych o wysokiej jakości powierzchni. Doskonale sprawdzi się przy wydruku figurek, gadżetów oraz ekonomicznych protypów.

3/ PET-G – materiał o wysokim stopniu wytrzymałości temperaturowej i twardości. Dostępny również w opcji matowej i transparentnej.

4/ Materiały elastyczne (guma) – materiały o różnym stopniu miękkości w skali Shore’a, doskonale nadający się do wydruku elastycznych detali, elementów (np. elementy dronów, uszczelki).

5/ ASA – materiał odporny na działanie promieni UV i wilgoci. Doskonały do wydruków, podlegających ekspozycji na zewnątrz (np. elementy makiet architektonicznych)

6/ Nylon – materiał o doskonałej wytrzymałości, pozwalający na wydruki detali mających sprostać wysokim wymaganiom (np. obudowy dronów)

7/ PP (polipropylen) – materiał wytrzymały i elastyczny a zarazem lekki i wytrzymały na chemikalia. Znajduje zastosowanie w przemyśle medycznym, motoryzacyjnym oraz w produkcji opakowań

8/ Materiały antybakteryjne – certyfikowane materiały do wydruków z zakresu szeroko rozumianej medycyny czy branży spożywczej. Pozwalają na wydruki protez, modeli do planowania zabiegów medycznych itp.

9/ Materiały do wydruku elementów zużywających się – tj. rolki, zębatki, nakrętki, tuleje (Iglidur, trybofilament)

 

Fachowe doradztwo.

Nie wiedzą Państwo, jaki materiał będzie najodpowiedniejszy dla Państwa wydruku 3D? Nie ma problemu – pomożemy dobrać materiał najlepiej odpowiadający zastosowaniom detalu i technologię, która pomoże na uzyskanie najlepszego efektu. Zoptymalizujemy również czas wydruku, grubość warstwy w zależności od przeznaczenia detalu.

 

Produkcja małoseryjna.

Oferujemy również wydruki 3D w ramach produkcji małoseryjnej. Przed przystąpieniem do wydruków właściwych proponujemy wykonanie wydruków testowych.

 

Jeśli chcą Państwo dokonać wyceny druku 3D, prosimy o przesłanie projektu do wyceny na adres: biuro@2b3d.pl lub kontakt telefoniczny 693 021 482.

 

Przykładowe wydruki

Wydruki w technologii FDM:

>Materiały antybakteryjne i antywirusowe PLActive i MDFlex firmy Copper3d

                
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl