Regulamin akcji stały rabat 6%

 REGULAMIN AKCJI STAŁY RABAT 6% dla klientów sklepu 2B3D.  

  1. Przedmiotem akcji jest przypisanie stałej zniżki w wysokości 6% dla każdego klienta, który zarejestruje się na stronie internetowej 2b3d.pl.
  2. Warunkiem uzyskania rabatu jest zarejestrowanie konta klienta i dokonanie zakupów o wartości minimum 1.000 PLN brutto w sklepie www.2b3d.pl (w formie 1 transakcji lub kilku - w tym przypadku rabat może być przypisany po osiągnięciu w/w kwoty). Na tej podstawie do konta klienta zostanie przypisany rabat, upoważniający klienta do zakupów ze stała zniżką w wysokości 6%. 
  3. Rabat dotyczy wszystkich produktów poza produktami z kategorii Drukarki 3D/Termoformierka Mayku oraz Wyprzedaż/Outlet.
  4. Rabat przyznawany jest na okres 12 miesięcy od momentu zarejestrowania konta na naszej platformie.
  5. Po upływie okresu 12 miesięcy wysokość rabatu zostanie zweryfikowana na kolejny okres. W przypadku realizacji zamówień na kwotę minimum 4.000 PLN brutto rabat zostanie utrzymany na kolejne 12 miesięcy.
  6. W przypadku gdy klient nie dokona zakupów na wskazaną w punkcie 5 kwotę minimalną, rabat ulegnie obniżeniu lub zostanie usunięty z konta klienta.
  7. Usunięcie rabatu z konta klienta nastąpi w przypadku niezrealizowania transakcji na poziomie minimalnym 1.000 PLN. 
  8. Sprzedający zastrzega sobie możliwość zmiany warunków akcji lub jej zakończenia, o czym poinformuje uczestników z wyprzedzeniem 1 miesiąca przed datą planowanego wprowadzenia zmian/zakończenia akcji.

 

Wrocław, dnia 22.09.2021

Wersje językowe
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 721 757 755
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium