Druk 3D Częstochowa

Druk 3D polega na tym, że maszyna drukująca odpowiednio nakłada na siebie kolejne warstwy filamentów (czyli materiałów budulcowych). Właśnie w wyniku tego działania powstaje nowy obiekt - trójwymiarowy wyrób, który może mieć dowolny kształt oraz zastosowanie. Podstawą procesu druku 3D jest projekt przedmiotu. Musi on być zapisany w odpowiednim pliku. Z racji, iż technologia poszczególnych urządzeń nieco różni się od siebie, sam proces produkcji obiektów 3D może obejmować również takie działania, jak spajanie warstw czy utwardzenie całego wydruku. W przypadku bardziej skomplikowanych przedmiotów należy zastosować odpowiedni materiał podporowy, który w dalszym procesie zostanie usunięty. Druk 3D w odróżnieniu od różnych technik obróbki czy skrawania jest produkcją przyrostową. Co to oznacza? Nie generuje żadnych strat materiałowych - materiał podczas druku 3D jest dodawany, a nie obrabiany. Warto wspomnieć także o szybkości samego procesu. Profesjonalna technologia i szybkość druku 3D sprawiają, że znajduje on dzisiaj zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach.

Druk 3D cena

Na cenę druku 3D wpływa wiele zależnych od siebie czynników. Wycena druku 3D obejmuje przede wszystkim materiał, jego zużycie, stopień skomplikowania drukowanego przedmiotu, dokładność detali oraz czas druku. W przypadku technologii FDM bierzemy pod uwagę jedynie czas trwania procesu. Za każdą godzinę druku - 15 PLN netto. Natomiast w przypadku technologii DLP - 15 PLN za godzinę druku netto oraz koszty wykorzystanej do procesu żywicy. Jednak w przypadku większej liczby zamówień i stałej współpracy - proponujemy indywidualną stawkę.

Druk 3D Detal

W przypadku Druku 3D możemy mówić raczej tylko o detalu. Druk 3D wykorzystuje się do tworzenia pojedynczych wyrobów bądź do małoseryjnej produkcji przedmiotów. Dlatego też doskonale radzi sobie ze wszelkimi elementami, częściami, prototypami, makietami, narzędziami, a także z różnym rodzajem gadżetów, zabawek, sprzętów domowym, biżuterią, dekoracjami itd.  

Druk 3D na zamówienie

Oferujemy wysokiej jakości druk 3D na zamówienie we Wrocławiu. Stosujemy jedynie drukarki znanych i cenionych producentów - jednogłowicowe - Zortrax M200 oraz Zortrax M200 PLUS; drukarki dwugłowicowe - Zortrax Inventure, 3D Gence Double P255 i Graften One, oraz drukarki żywiczne - Moonray D i Zortrax Inkspire. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Wersje językowe
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 721 757 755
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium